Izosolux

 Strona główna / Izosolux

Izosolux

Firma Izosolux to doświadczone przedsiębiorstwo, które już od 10 lat jest obecna w branży budowlanej. Sama firma jest jednak kontynuacją znanej już marki Solux, obecnej wcześniej na rynku. Jednak to od 2010 roku firma swoją działalność ograniczyła i zajęła się tylko realizacją izolacji natryskowych.

Dzięki specjalizacji firma zdołała wypracować silną pozycję na rynku i rozwinąć nowoczesne metody działania. Na tą chwilę, jeśli chodzi o realizowanie izolacji poliuretanowych na poddaszach firma jest wiodącą marką.

 

Polimocznik

Jeśli firma realizuje uszczelnienie dachów z cementu czy metalu wykorzystuje do tego nowoczesny materiał polimocznik p-2049 (zobacz https://izosolux.pl/pl/powloki-poliuretanowe-opis-produktu.html). Jest to specjalne elastyczne tworzywo, które będzie przylegać idealnie do powierzchni jaka będzie pokrywana. Zasycha w ciągu kilkunastu sekund. Ważne jest również to, że materiał szybko się rozprzestrzenia i dociera do wszystkich zakamarków.

 

Pianka poliuretanowa

Firma zajmuje się obecnie ocieplaniem poddaszy pianką poliuretanową, która nie posiada toksycznych dodatków, nie będzie wydzielać przykrych zapachów. Jest to również środek odporny na pleśń oraz grzyby. Izolacja natryskowa pozwoli obniżać koszty związane z ogrzewaniem, izolacja będzie po prostu wykonana lepiej. Pianka charakteryzuje się właściwościami oddychającymi i paroprzepuszczalnymi.  

 

Zobacz równieżhttps://izosolux.pl/pl/piana-poliuretanowa-opis-produktu.html